| ღLolaaaaaaღ a întrebat:

MOOOOOR de plictiseala pentru ca nu am mers la scoala.Pai uite cum sta treaba: E epidemie in scoala de gripa.Si eu am luat gripa. Tusesc, imi curge nasul si fac febra iar mama nu ma lasa sa merg la scoala. A mai vorbit si cu diriginta si i-a zis: "lasati-o acasa pana luni". Ce sa fac sa nu ma plictisesc?

2 răspunsuri:
| HallyKity a răspuns:

Buna lola si eu sunt bolnavacrying stau acasa de marti si m-am plictisit de moarte.
pai poti sa faci si u ce fac eu mai simplu pentru ca sincer la durerea de cap pe care o am numai de pictura nu sunt eu buna acumlaughing
-uita-te la un film de comedie, razi si uiti de pedeapsa astawinking
insanatosire gravnicahappy

| bianca9422 a răspuns:

Joaca-te la pc

raspunde pe TPU, in felul asta ajuti oameni care chiar au nevoie

citeste o carte

picteaza.

vorbeste la telefon

fa bratarile prieteniei ca vine 1 martie, eu poti oferi celei mai bune prietene

sper sa te faci bine cat mai repede