| max00 a întrebat:

Nu stiti cumva vreo modalitate de a creste in inaltime?Am 1.63 si as vrea sa depasesc inaltimea asta.

1 răspuns:
| ada_8825 a răspuns:

Daca ai pana in 19 ani sunt sigura ca o sa mai creti in inaltime.Ingeneral fetele sa dezvolta la varste mai mici si baietii cand sunt prin liceu. Poti sa faci sport cum ar fi inot sau stiu eu un exerciti care este destul de bun.Stai cu fata spre un perete intinde mainile si incearca sa atingi peretele cat mai sus(trebuie sa te fortezi putin si e permis sa stai si pe varfuri) stai cateva minute si repeta exercitul in fiecare zi. Daca ai vreo nelamurire legata de exercitiu intreaba-ma!