| Anetta2005 a întrebat:

Nu stiu de ce dar nu ma simt bine cand mama imi spune ceva gen "te maturizezi" sau "uite ti-au iesit cosuri! Vai vai, devii matura". Doar ca am inceput sa ma berberesc si mama nu stie. Vreau sa afle si ca imi cresc sanii ca sa imi dea un sutien sau macar un topic. Dar nu pot vorbi cu ea! Cand incepe sa imi spuna ceva despre adolescenta incep sa ma panichez si sa ma prefac nepasatoare. Ajutor va rog!

1 răspuns:
| JustmeV a răspuns:

Unde ai inceput sa te barberesti?
Nu trebuie sa pui la suflet ce spune mama ta, este doar surprinsa ca ai crescut! Spune-i ca vrei sa vorbesti cu ea serios si ca ai nevoie de niste pareri/sfaturi, pentru ca este ceva nou pentru tine si sa nu faci vreo greseala. Mult succes!