| marians98k a întrebat:

Salut,o intrebare mai dificila, cunosc o persoana de cativa ani, chiar daca nu prea ne.am vazut in acesti ani,insa o iubesc mai mult decat orice,chiar nu pot renunta la ea imi este imposibil sa pot renunta, si nici nu vreau, i.am dat de inteles ca o plac si ca o iubesc,si stiu bine ca stie, mi-a spus ca este sigura ca starile astea o sa imi dispara, insa i.am zis ca nu pot renunta la ea,nu mi.a mai raspuns la mesaj,este draguta si imi raspunde de fiecare data la mesaje, imi doresc sa fi putut sa repar asta, imi pare rau ca i.am zis asta!
Imi doresc sa am o relatie cu ea, daca ai o recomandare iti sunt recunascator.

Răspuns Câştigător
| Printesa10TM a răspuns:

Am fost intr-o situatie asemanatoare si nu am putut uita. Dar cu timpul apar alte persoane. Chiar daca nu o sa uiti aceasta persoana o sa incepi sa ai sentimente si pentru altcineva. Vorbiti mai mult, petreceti mai mult timp impreuna. Si lasa timpul sa decida. Nu se stie, poate sentimentul va fi reciproc.

1 răspuns:
| Printesa10TM a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.