| gabytofan a întrebat:

O intrebare psihologică laughing
Sunt pe cale sa ma mut cu un tip intr-un apartament de 2 camere, o cameră e mai mare si mai luminoasa si una putin mai mică. Cum il conving pe ăsta să stea in camera mai mică si sa mi-o lase mie pe aia mare?laughing

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici ca tu plătești 60% din chirie si cred ca o sa fie de accord

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Spune-i că vei da tu mai mult la chirie, mai ales că e camera mai mare.

| Sofer a răspuns:

Faceti asa laughing dai cu banul si daca iasa cap sau pajura. castigi happy foarte simplu.

| buburuzaDLP a răspuns:

Ii spui ca tu ai nevoie de mai mult spaţiu pentru ca îţi place sa te desfasori si daca nu este de accord spune I ca tu plăteşti mai mult la chirie, ca de ex 60-70%