| Twister09 a întrebat:

Salut.
Oare ce este în capul tinerilor când zic ca se sinucid, după fosta, fostul?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Paranoie, probleme psihice

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Moarte. Unii doar zic, alții o și fac. Orice sinucigaș are nevoie de un pretext.

| Lukasssz a răspuns:

Probabil sunt urati si stie ca nu o sa ii mai ia nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disperare combinată cu deznădejde.

| literallythesamebruh a răspuns:

Cel mai grav este că am întâlnit astfel de situații și în cazul relațiilor la distanță. Doar pentru niste cuvinte care oricum nu înseamnă nimic, ei ajung să intre și în depresie. Aici intervine ori frica de singurătate, ori problemele psihice, ori problemele familiale de care el/ea incerca sa scape atunci când vorbea cu persoana respectivă.

| Valkyrie95 a răspuns:

Nimic.

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Depresie asta e.

| tapulkastrat a răspuns:

Vor pla '/pzda si nu mai au, e foarte grav! Rog seriozitate