| anonim_4396 a întrebat:

Pana in momentul de fata,vi s-au intamplat sau ati auzit de fenomene paranormale,iesite din comun? Daca da, povestiti intamplarea respectiva. Funda

4 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Da,am auzit.
Casa mea cand a fost cumparata avea deja cam 50 de ani,iar in timp am auzit ca,casa noastra ar fi murit niste oameni,in cai misterioase, si ciudat, noaptea, in camerele nerenovate, se aud sunete stranii si cred ca odata am vazut uun scaun miscandu-se.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,n-am avut.Şi chiar dacă aş avea vreo întâmplare de genul, i-aş da o explicaţie logică, nicidecum una paranormală.

| AlexeHellsing a răspuns:

Am auzit de multe ori povești de genu dar nu cred că reprezinte relatări reale.

| anonim_4396 explică (pentru AlexeHellsing):

Si eu, povesti sunt.Dar credibilitatea lor este destul de mica, mentionand ca nu exista absolut nici-o dovada adusa de "povestitori"