| devil2279 a întrebat:

SAlut. Peste cateva zile, e ziua iubitei, face 18 ani. Ce cadou i-as putea lua? m-am gandit la un lantisor, ceva. Apropo, am gasit unul pe net, dar il primesc cumva si cu o cutie ceva? sau doar lantisorul si atat? ca as vrea sa dau comanda. fdkgdfklgm

4 răspunsuri:
| MihaiBotea1819 a răspuns:

Nu cred ca o sa primesti cutie, dar sunt cutii de lantisoare pana in 7 lei, la librarie

| Hiroomi a răspuns:

Il primesti intr-o cutie. Ai putea sa ii iei ceva care vine din inima, un buchet de flori si un lantisor sau bratara. Oricum orice ii vei darui, se va bucura! happy

Răspuns utilizator avertizat
| SHORINAKIS a răspuns:

Buna.
Nu siu daca i-a trecut inca ziua prietenei tale. Daca mai ai timp, eu iti recomand o astfel de cutie:
- iei o cutie oarecare, ca si marime preferabil una de pantofi
- o infasori cu o hartie de cadouri
- o umpli cu zeci de biletele pe care ii scrii tot felul de declaratii, scurte si frumoase "Te iubesc", "Esti cea mai minunata" etc.
- iar la fundul cutiei pui lantisorul intr-un plic colorat.
Nu o sa isi dea seama la inceput ca ii dai un lantisor.In plus castigi puncte pentru romantismul tau.
La multi ani si sa va iubiti!