| IvanFlorin25 a întrebat:

Salut prieteni am nevoie de ajutorul vostru, eu am lăsat ieri laptopul deschis vreo 3 ore am uitat sa il inchid am fost plecat la fotbal,când m-am întors acasă,l-am gasit stins,l-am pornit dar nu se aprinde monitorul,ce s-a întâmplat oare?
O fi de la placă video?
HELP, dau funda.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Ai incercat sa-l deconectezi de la curent? Scoate cablul si baga`l iar. Daca tot nu porneste, este posibil sa se fi ars ceva. asta daca nu il tii doar pe baterie, si poate s-a descarcat aceasta.

| IvanFlorin25 explică (pentru WaterDrop):

De pornit, pornește doar că nu se aprinde, da am încercat, nu mere.