| Piromanu a întrebat:

Salut Problema mea este cam asa.
Nu mai am un loc de munca nu am carte am 5 clase am permisul categoria B Profesionist conduc de 3 ani
Am fost sofer In Spania am strans niste bani sa am si ma gandesc sa dau de C+E sa ma bag la tir nu stiu ce sa fac nu am scoala unde sa ma angajez macar Nu am pretenitii De munca celui care nu vrea sa munceasca sa-i fie rusine asa ca daca ma poate ajuta cineva in ce domeniu as putea!
Va multumesc Multa bafta!

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Imi pare rau pentru dumneavoastra, daca as fi patroana v-as ajuta, cel mai bine este sa va luati permisul si sa lucrati daca se poate, daca nu sa vorbiti cu persoane din orasul in care locuiti si ar putea sa va ofere ceva. Dar la partea cu tirul e bine, se castiga mult si vedeti si lumea. Sper sa reusiti!