| VinDiesel2 a întrebat:

Buna TPU.Peste 2 zile am competitie la kickboxing si nu am dispozitie,dati-mi va rog niste sfaturi cu care sa-mi ridic dispozitia la maximum pentru a fi gata de competitie...dau funda...

2 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Incearca sa te relaxezi ca sa ai o dispozitie mai bunatongue poti sa citesti o carte, sa te plimbi prin parc. sa vezi un film, orice iti face placere pentru a te relaxa tongue

| AraabMuzik a răspuns:

Uite'te la filmele Undisputed 3 si Never Back Down 1 si 2. Incearca sa asculti muzica agresiva [ o sa le gasesti in filmele alea 2 ] si uite'te la filme cu kickboxing pe net