| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Recent, adică astăzi am dat examenul pentru permis auto.
Am condus 30 minute, am făcut toate parcările, întoarcerea din 3, din 5, dar în schimb in sensuri semnalizam in ce parte/direcție o luam dar uitam sa mai semnalizez înapoi.(adică după ce luam banda în creierul meu credeam ca am semnalizat deja).
Am picat cu 24 puncte, acestea fiind acumulate din 4 nesemnalizari.
După voi, mai are rost sa dau examenul sau nu?
După mine ar fi mai bine sa ma las..am 30 de ore și încă uit aceste chestii foarte importante și sunt un pericol.
Va mulțumesc pentru timpul acordat.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu nu vrei sa mai conduci ce mai conteaza parerea noastra?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai căzut pentru 4 nesemnalizări și ai condus 30 de minute?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa spun.
După mine e clar ca a fost vina mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De tine și-a bătut joc polițistul în ultimul hal.

| Kasiii2345 a răspuns:

Man,am luat permisul din a 8 oară, nu trebuie să te demoralizezi așa. Dacă-ți place, de ce să te lași? Și în primul rând, permisul e o necesitate în ziua de azi.
Acum mna, faci cum consideri.