| Me,myself & I a întrebat:

Sunt suparata la maxim azi am dat a doua oara traseul si l-am picat...normal ca l-am picat ca am depasit linia continua, nu m-am incadrat corespunzator be banda si nu am acordat prioritate la unul ce venea de pe contrasens care bineinteles ca nu a semnalizat intentia de a vira la stanga...am plans de ma doare si capul de suparare, sunt necajita ca am facut niste greseli mari si nu ma simt in stare de nimic, mi se pare ca nu sunt buna la nimic.cam atat ca simteam nevoia sa ma descarc.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E demoralizant, stiu, dar, poate ca tot raul va fi spre bine. Porneste de la premiza ca, daca aveai permisul si faceai asemenea greseli in trafic, te-ar fi putut costa mult mai mult.
Stiu din experienta celor 30 de ani de condus masina, ca cel mai greu lucru nu este sa apesi acceleratia sau frana. Asta poate sa faca si un copil. E cumplit de greu, insa, sa anticipi tot ce le poate trece prin minte CELORLALTI participanti la trafic, astfel incat sa-ti scapi pielea din situatii imposibile.
Bafta in continuare.

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cati au picat examenul happy - ceea ce este important este sa nu te lasi.Vei reusi data viitoare big grin.

| darrio2007 a răspuns:

Nu te lasa, mergi inainte.Succes.

| gabriela a răspuns:

Nu tu esti de vina, ci instructorul care nu te-a pregatit cum trebuia! Greselile enumerate sunt multe si grave, daca se ocupa de tine cum trebuia, nu aveai cu sa faci astfel de gafe!

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Ee hai nu fi suparatastraight face si eu sunt asa entuziasmata ca mai am 4 luni si dau de permis dar cand ma gandesc ca pot face niste greseli atat de nesemnificative si pot pica, ma ia cu dureri de cap

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Nu ca nu esti buna, dar din chestii d`astea mici te pica repede laughing ce sa nu faca si ei un ban oh go on asa sunt da`i dracu

| Me,myself & I explică:

Am avut un instructor bun, linia continua nu o depaseam daca se vedea, era stearsa si ziceai ca e discontinua, cred ca asa a fost sa fie cu ghinion, poate ca nu sunt eu buna de asa ceva crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A treia oara e cu norochee hee. Am o vecina care a picat de 4-5 orilaughing. S-a angajat in Italia si venea mereu in tara. Culmea, pica la o diferenta foarte mica. Inca mai incearca.