| anonim_4396 a întrebat:

Salut, recent un prieten al crush-ului meu cu care iese cu ea si restul prietenilor ei afara, a inceput sa comenteze fata de ceilalti prieteni ai lui despre mine ca intru in casa la 9 ca fac asa, ca sunt asa. Nu am mai rezistat sa aud cum imi comenteaza pe la spate si m-am dus la el si l-am întrebat daca are vreo problema, de ce comenteaza, l-am amenintat putin cu bataia si dupa a inceput cu din astea gen: ia da ma daca ai tupeu si din astea. I-am dat un pumn in burta din "fundul curtii", s-a tinut de burta a cazut pe jos si dupa i-am dat la coaste pana a lacrimat si l-au carat pe brate prietenii lui. Mentionez ca, crush nu era cu ei atunci si cred ca ma simt norocos pentru ca altfel nu cred ca mai voia sa fie cu mine. Voi ce spuneti? Credeti ca o sa ma mai placa? Intr-un fel mai mult l-am "deranjat" pentru ca ii spunea poate chestii false despre mine.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mă, să fiu eu în locu ei, m-ar deranja dacă l-ar lovi cineva pe un prieten de al meu dar explicându-mi situația și motivele tale te-aș înțelege și pe tine și nu i-aș mai plânge atât aluia de milă mai ales dacă aș ști că e adevărat. Dar părerea mea e să nu te bagi dacă nu te înțelegi deloc cu anturaju ei, fiind cu ea va trebui să stai foarte des printre ăia și deja te-ai pus nașpa și cu restul lovindu-l pe ăla.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce nu te lepezi tu de relatiile cancerigene daca stii ca nu merg?
N-ai sa stii ever ce-i in mintea unei fete, deci nu-ti face sperante prea mari.

| MPersephone a răspuns:

Ai o imaginatie foarte bogata. Bravo.

| McGregor788 a răspuns (pentru MPersephone):

Ce vroiai sa fac atata timp cat nu era ea prin preajma? Sa ii recit citate de la Tony Poptamas de pe Facebook ca sa ii para rau ca comentat, sau ce Dumnezeu?

| MPersephone a răspuns (pentru McGregor788):

N-are nici o relevanta intrebarea asta la ce ti-am spus eu.