| alexionut98 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie ce antrenamente pot folosi pentru skandenberg dar fara greutati sunt aproape sa fiu locul 1 in scoala si as vrea sami maresc forta sa fiu primul multumesc

Răspuns Câştigător
| paaauul a răspuns:

Pai eu iti zic sa o lasi mai moale cu skandenberg-ul pentru ca eu am avut o experientza neplacuta! Cand trageam mai bine mi s-a rupt Humerus'u in doua...a crapat asa de dare ca in prima faza am crezut ca s-a rupt banca si nu sunt asa slab in brat. Deci tu stii, dar eu faceam foarte multe flotari si asa m-am intarit la skandenberg, dar dupa experientza petrecuta am zis ca nu mai fac in viata meawinking sa stiu eu ca am un corp strain in brat( tija) ii foarte nasol..credema! Succes!

| alexionut98 explică (pentru paaauul):

Mersi frate chiar e naspa ce ai patit am m-a vazut cazuri din astea...mersi mult de raspunswinking

| paaauul a răspuns (pentru alexionut98):

Cu placerewinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru paaauul):

Tu te-ai pregatit cu flotari pentru skandenberg? si te miri de ce ti-ai rupt mana straight face