| randomgui a întrebat:

Salut stiti ca in o luna si putin incepe scoala aaa pardon ichisoarea si vreau sa stiu cum as putea umili un profesor. DAU FUNDA!

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inchisoare o fi pentru tine, pentru cei carora le place se invete e doar scoala.

Inveti extrem de bine materia lui si il prinzi cu greseli daca vrei sa il umilesti.

| randomgui explică (pentru suntserios):

Da maaaa laughing Il prind si ii spun stii cum baa de rusine il fac

| Vlach a răspuns:

Poti face orice daca vrei o nota scazuta la purtare sau chiar o exmatriculare...
Mie personal imi place scoala, cum adica e inchisoare? Cati ani ai?

| randomgui explică (pentru Vlach):

15 de ce? cum ma sa iti placa scoala? esti cumva in state sau in strainatate? Profesori de **** materii inutile( Latina) daca imi spui 1lucru UNU cu care sa ma ajute Latina in viata

| randomgui explică (pentru randomgui):

Ce at putea sa iti placa la scoala oare de ce stam 20 din 29 pe telefon in timpul orelor

| Vlach a răspuns (pentru randomgui):

Latina este o materie interesanta dupa parerea mea,eu zic ca ajuta, romana este o limba latina, cu influente slavice, mi-ar fi placut sa invatam si slavona veche bisericeasca, dar si latina e interesanta

| randomgui explică (pentru Vlach):

E interesanta poate dar de ce ma ajuta pe mine aia daca at fi sa aleg daca sa o invat sau nu

| annempx a răspuns:

Ai putea face o farsă, sunt foarte multe pe internethappy

| randomgui explică (pentru annempx):

Da-mi una in afara de cea cu crema de papuci e veche am facut-o

| mimimumu a răspuns:

Este buna ideea spusă de suntserios. O sa incerc rolling on the floor))

| VasilicaPuscas a răspuns:

Il umileste deja statul cu salariul si copiii inculti carora trebuie sa le faca fata, neputincios.