| BillyandMandy a întrebat:

sunt baiat 17 ani. am si eu o intrebare, si care are chef de misto mai bine sa sa tina pentru el/ea.
de ce fetele nu se uita si la baietii mai timizi, mai respectuosi, si cu bun simt, si ii aleg mereu pe ratatii care vor doar sa profite si care sunt "smecheri", "baietasi de cartier" etc? chiar nu pot sa inteleg straight face

Răspuns Câştigător
| Ralucutza15 a răspuns:

Nu fii asa de sigur. Fetele care de asemenea sunt "mai smechere" se vor uita la un baiat asemenea. Dimpotriva, fetele prefera mai mult baietii timizi, deoarece sunt, vorba ta mai respectuosi. :3
Dar daca esti prea timid, deja devii enervant. Daca vrei sa fii cu o fata, incearca sa faci tu primul pas. Fetele asta asteapta, nu o sa le vezi niciodata facand ele acest pas.
Sper ca te-am ajutat. Bafta happy

7 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Nu toate fetele se uita la baieti mai rebeli, de exemplu, mie imi plac cei care sunt mai timizi si inteligenti, si cu care ma inteleg foarte bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Furculingură a răspuns:

Acum la liceu va fi aşa, dar ai să când vei creşte că femeile caută baieţi ca tine.

| Iubibilăă a răspuns:

Pnetru ca si ele-s asa.
Pa, pa.

| ZendyTeam a răspuns:

1. Au papagalul mai mare, si stiu sa domine.
2. Cand o sa cresti mai mare o sa iti dai seama de mult mai multe.
3. Oricum numai o fata ca si tine, care a dat de un baiat profitor stie si te va intelege, observa, si va sti sa aprecieze valoare ta.
4. E prea complicat sa iti dau si alte exemple, dar ai prins ideea.

Stima Zendy.

| BillyandMandy explică (pentru ZendyTeam):

Sunt baiat laughing)

| ZendyTeam a răspuns (pentru BillyandMandy):

Mai citeste inca odata. Se pare ca nu ai inteles.
Chiar daca am zis, "Oricum numai o fata ca si tine" in sensul ca se poate si inverswinking
Sunt fete retrase. bla bla. Ma rog, se vede clar ca esti inca copil, si nu vezi lucrurile asa cum ar trebui.

Nu uita si minciuna este o vorba :p