| FulgerMQ a întrebat:

Sunt baiat am 1, 65 inaltime si 46 kg. Ce sa mananc sa ma mai ingras, exercitii pentru muschi spuneti-mi dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananci de toate. incearca sa mananci 2 feluri de mancare la fiecare masa. si dimineata o masa mai bogata, si seara tot asa mananci foarte bine. de exemplu iti pui un castron cu ciorba si cat timp mananci ai si aruncat cativa cartofi prajiti in tigaie cu 3 oua. acum nu stiu cum mancati voi, dar eu mananc singur o tigaie cu cartofi prajitilaughing. si exercitii, flotari si genoflexiuni.sunt cam plictisitoare, dar asta e.trebuie sa ai ambitie, daca nu ai. ramai asa.asta e:, Alex

1 răspuns:
| stefanradu a răspuns:

Salut Fulger_6997,
Am scris un articol in care iti arat ce si cum sa mananci ca sa pui muschi. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-strategii-nutritionale-pentru-masa-musculara/