| DarkNight123 a întrebat:

sunt baiat am 15 ani si am cosuri nu foarte mult mai mult cateva pete de la acnee cum pot sa scap de ele si din pura curiozitate daca iti incepi viata sexuala dispar? ma spal zilnic pe fata foarte des am folosit skinoren crema si m-a ajutat au trecut mai multe din ele acum am terminat tratamentul au inceput iarasi sa apara imi puteti recomanda altceva skinorenul era foarte bun dar problema era ca imi usca fata foarte tare.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acneea si cosurile sunt totuna. Poate sapunul pe care il folosesti nu e bun.El iti usca fata.

| darrio2007 a răspuns:

Usuca.Scuze.Este cam devreme sa te gandesti la viata sexuala.Ai acnee pentru ca esti la varsta pubertatii.Adica incepi sa devii barbat.Te maturizezi.Cu timpul pot dispare de la sine sau nu vor dispare niciodata.Se mai diminueaza, oricum.Eu am nepoti de varsta ta si sa stii ca imi mai apare cate unul.