| SteauaROsie a întrebat:

Salut,
sunt baiat,
am o mica problema,
am nevoie de sfaturi, idei
de cateva saptamani, ma enerveaza parul meu,
nu mi l pot, aranja asa cum vreau eu,
culoarea parului este saten, ondulat
se formeaza bucle, doar cand parul masoara peste 10 cm
problema este cred, samponul care l folosesc,
de fiecare data cand ma spal pe cap,
dupa ce se usuca parul,
se face ca sarma, si fara culoare, e foarte enervant
ce pot face, sa am un par, frumos, sa aiba culoare, stralucire, si fin la atingere,
ce mi recomandati?
scuze pentru unele greseli...

Răspuns Câştigător
| PisicaRoz a răspuns:

Poti lua de la farmacie sau magazin de cosmetice tratament de par care se folosesc dupa ce dai cu shampon dupa te clatesti dai cu tratamentul astepti vreo 2 min si il clatesti iar...o sa se simta imediat la atingere mai moale si mai fin; x P.S. bafta te pup:*

2 răspunsuri:
| DarkSpirit13 a răspuns:

Buna! Problema ta nu este doar parul ci samponul pe care il folosesti dar mai intai iti recomand sa mergi la un frizer :)) (daca esti manelist fa-te chel daca esti rocker gasesti aici idei http://www.google.ro/......tp?/imgres sau http://s386.photobucket.com/......dependant/ ). Eu iti recomand Fructis Garnier... si sa iti cumperi fixativ si o placa pentru intins parul (Remington). Sper ca te-am ajutat :D

| AnaOneBeat a răspuns:

Ca baiat cel mai bine te tunzi scurt. Oricum cele mai multe fete apreciaza barbatii / baietii tunsi scurt tip soldatul american big grin