| Paul9322 a întrebat:

Salut, sunt baiat, am varsta de 19 ani si nu prea am barba, mi-au crescut numai perciunii, si cateva fire in mustata si in barba, am gasit pe net un site: "growyourbeard.store" care vand tratament pentru barba numit: "Minoxidil soluţie topică 5%".
A mai folosit cineva asa ceva, functioneaza sau este "țeacă"

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Barba si parul cresc hormonal, nu cu pastile si alte porcarii vandute pe internet, pentru naivi.
Totusi, la 19 ani ai fata mult prea tanara pentru a purta barba.
Deci nu face sens si nici atractie, sa fii un adolescent cu barba, dimpotriva.

| UnDiavol a răspuns:

Eu am 24 și am mustață mai mult barbă puțin așa da nu am folosit nicidoata grow... ce o fi ălea astea sunt rahaturi nu le folosi topic 5% la fel vrăjeli sa ți-l bage pe gât sa-l cumperi ai răbdare o sate crească barbă in timp