| Deea852 a întrebat:

sunt cu prietenul meu de 2 luni jumate. acum cateva seri l-am itrbat daca ar vrea sa avem un sarut frantuzesc. l-am intrebat pentru a fii sigura. el a zis ca vrea daca vreau si eu. m-a intrebat daca stiu si eu am zis da(de fapr nu siu laughing ). azi, i-m spus ca nu stiu si ca am o teama sa o fac.cum sa scap de teama asta? am mare nevoie de ajutor! parca vreau, dar parca nu vreau... mi-a zis asa: "eu te pot ajuta daca vrei sunt baiat si mie nu mi se pare mare lucru ma rog nu vrei zi-mi nu ma supar dar nu ma tine asa vrei nu vrei ba vrei ba iar nu vrei
nu e mare antrenament
stii mie nu mi se pare mare lucru pentru ca te iubesc si tin foarte mult la tine asta ma face sa stiu ca totul o sa fie bine" pe de alta parte, eu, am o teama ce ma cuprinde numai cand ma gandesc la asta. m-am informat si pe net dar fara folos. ajutor, va rog! multumesc anticipat! :*

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna trebuie sa te gandesti ca totul o sa fie bine.Cand o sa fii langa el si veti incepe sa va sarutati vei uita de tot si de toate si fara sa iti dai seama totul va iesi bine.Fi optimista si baftabig grin
Sper ca te-am ajutat.

| gigiro a răspuns:

Mai bine gandeai decat sa vorbesti aiurea! La franceza nu vrei sa inveti? Numai la prostii ti-i gandul!

| alinutza92r a răspuns:

Stiu si eu cum e cu sarutul asta frantuzesc, imi era si mie teama, dar lasa-te purtata de val, ai sa vezi ce senzatie esmugsmugsmugsmug

| Mihaela a răspuns:

Nici eu nu m-am sarutat niciodata cu un baiat.
M-am sarutat odata cu o colega. Acum vreo doua saptamani.
Ma rog, sarut frantuzesc, cum ii spui tu.
Nu a fost mare lucru. Vine totul de la sine.Nu e nimi de stiut, sau de ne stiut. Nu trebuie sa iti faci probleme!

| Deea852 explică:

In primul rand, gigiro, la scoala nu invat limba straina fraceza, ci germanatongue si in al doilea rand, daca aveai de gand sa-mi reprosezi, ar fi trebuit sa te abtii...ca nu are delc rost raspunsul tau. eu am cerut ajutor nu repros. punct.