| Anonim13p a întrebat:

Salut, sunt fumător, am fumat câteva țigări proaste, pe moment n-am avut nimic dar după 2 zile când fumez țigările mele simt un gust foarte ciudat când trag, ce se poate întâmpla și cum o pot rezolva?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să fumezi numai țigări proaste, așa se poate rezolva.

| RobertMoon a răspuns:

Ce țigări ai fumat? Ia-ți niste picături de nas gen bixtonim

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Eu zic sa lași rahaturile astea mulți oameni Și-au dat viața peste cap cu țigările și astea deveneau violenti când nu avea țigări și cafea eu zic sa-ti pui bani deoparte sa faci ce trebuie cu Adevărată cu ei fi băiat deștept nu urma turma controlată Lăsând bani deoparte sănătatea ta este mult mai importatnta decât bani bani vin și pleca sănătatea ta este mult mai imporanta decât Toți bani din lume

| Iunicu a răspuns:

Te rog din suflet! Citește cărticica "Cum am devenit nefumător" scrisă de Allen Carr!
O să înțelegi mai bine de ce simți gustul ăsta și cum poți combate chestia asta.

| Iunicu a răspuns:

Am uitat, o găsești pe net in fișier PDF