| Dima11188 a întrebat:

Salut, sunt la liceu clasa a 9-a intre timp m-am indragostit de o fata din clasa, pe zi ce trece incep sa o iubesc din ce in ce mai mult eu nu i-am aratat acest lucru, din cate stiu nu are iubit dar nu stiu cum sa procedez mai departe, cand incerc sa vorbesc cu ea ma blochez, am avut multe iubite, am vorbit cu multe fete si nu am avut probleme dar cu aceasta fata e cu totul diferit. Am nevoie de cateva sfaturi va rog frumos Dau funda!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Spui ca ai avut multe iubite...dar tu nu stii sa vorbesti de fapt nici macar cu una.
Despre ce iubite vorbesti? Ionel, Dorel, vasilcica, Costica?
baietii cu care te joci pe afara?
Cum dumnezeu sa fii avut multe iubite, cand tu ai numai 14-15 anisori?! Eu cred ca tu nu cunsoti sensul acestor cuvinte.
Iubitele se "manaca " cu sex peste cativ ani, acum sunt prietene, colege, amice... si totul incepe cu o amicitie.
Subiectele pot fii cu miile, de la tema de casa, la filme, plimbari, excursii, preferinte muzicale samd.