| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt sadomasochist, adica imi place durerea foarte mult in contact cu sexul opus. Mai pe scurt imi place sa iau bataie de la sexul opus, o bataie grava. Asa ceva este acceptat de fete? Adica le place sa fie dominate sau dominante?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Dominate mai mult. Cel putin mie

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Pff.

12 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Exista si din alea dar mai rar, la fel cum si baieti sunt putini de acest tip...
Dar totusi ma intreb, cum dracu sa-ti placa durerea? laughing La urma urmei durerea e durere indiferent de cine e provocata laughing Eu cred ca cei ca tine sunt pe jumatate dusi laughing

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Pai marea majoritate a artistilor sunt asa...

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine te-a mintit in acest hal? laughing

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Eu, pentru ca sunt cu 10 etaje peste Dumnezeu, ma poti numi atotstiutorul.

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ne-am cunoaste atunci m-as imbraca in femeie si ti-as *** o mama de bataie cu un bici mare incat ai uita de prostiile astea laughing

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

N-ar merge, am nevoie de o fata finuta. big grin

| Innsbruck a răspuns:

Da,le place mai ales cand se rup ceva coaste si eventual le si sufoci cu perna sau ceva, vezi tu ce ai la indemana.

| anonim_4396 explică (pentru Innsbruck):

STAI JOS! N-ai inteles intrebarea.

| VenomMMA a răspuns:

Ai probleme la mansarda.

| anonim_4396 explică (pentru VenomMMA):

Daca tu vrei sa numesti asa, da.

| Laura78 a răspuns:

Depinde de personalitatea fetei.