| Codolan_Razvy_1991 a întrebat:

Sunt un baiat de 14 ani si nu stiu cum sa ma imbrac la final de clasa a 8-a.Cine imi spune:

Răspuns Câştigător
| MadaSha a răspuns:

La banchet sau la festivitate?
La festivitate merge un costum cu sacou din ala mai strans care arata sexy pe tine.
La banchet niste blugi stramti (incearca de culoare crem ca se poarta) si o camasa cu care iti sta bine

2 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Camasa alba+pantaloni de stofa negrii.Clasic adica.
Pacebig grin

| Codolan_Razvy_1991 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Asa m-au sfatuit si niste prieteni dar asi prefera blugi negribig grin