| Yurdas a întrebat:

Sunt un baiat de 16 ani si am nevoie de putin ajutor. In ultimul timp am cautat un loc de munca, nu am gasit nimic, mai ales sa lucrez dupa ce vin de liceu. Nu stiu ce sa fac sa imi gasesc un loc de munca sau daca stie cineva un job online sa lucrez de acasa. Daca aveti ceva sfaturi va rog sa-mi spuneti.

1 răspuns:
| AlexandraAG a răspuns:

Eu zic sa mergi la cateva restaurante sau baruri si sa intrebi daca te poti angaja cu jumatate de norma. Poate vei gasi un loc de munca acceptabil