| UnAnonimPeNumeDarius a întrebat:

Sunt baiat si am 16 ani. In ultimul timp am tot un loc de munca prin zona in care stau. As dori sa lucrez dupa ce vin acasa de la liceu. Nu stiu cum sa fac sa gasesc un loc de munca sau eventual un job online sa fac munca de la pc. Daca aveti ceva sfaturi va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Aimwork a răspuns:

Treaba cu jobul online este ca nu e dezvoltat in Romania. Poti incerca survey-uri platite din care poti face ceva bani (gasesti pe google) sau daca nu iti recomand freelancer. Com
Acolo gasesti cereri de munca de la angajatori.te platesc per proiect si sunt o gramada de topice, sigur gasesti ceva la care esti bun.dar fiind online ai nevoie de card prin care sa te plateasca oamenii ..vezi cum faci.
Mult noroc!