| qieiqpalz a întrebat:

Salut, te rog da-mi o parere ..eu sunt cu o tipa si e prima mea relatie ..si o cam spamez cu mesaje pentru ca vreau sa ii dau atentie si vorbim zilnic...ea imi scrie cam rar ceea ce nu imi place...i-am si zis asta dar dupa 2 zile s-a apucat din nou sa fie mai indiferenta deci nu o pot schimba si eu am incercat sa nu ii mai scriu dar nu rezist mai mult de 2 zile.Ce sa fac? Daca o mai spamez asa cred ca o pierd

Răspuns Câştigător
| Fclau2005 a răspuns:

Incerca sa fii mai indiferent si nu-i mai trimite asa multe mesaje ...Asteapta sa-ti trimita si ea mesaje nu doar tu
Probabil se simte sufocata la nimeni nu le place sa se simta asa...
Daca nu-ti trmite mesaj dupa 4 /5 zile dupa pauza de scris inseamna ca nu te m-ai place sau e foarte suparata

| qieiqpalz explică (pentru Fclau2005):

De iesit sa mai ies cu ea?

| sadrian46 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Da, că din ieșiri se clădește relația nu din mesaje.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Termina cu disperarea asta cu spamatu ca e foarte enervanta

| Andreeush a răspuns:

Încearcă să nu îi trimiți 1000 de mesaje pe zi că o sperii.

| qieiqpalz explică (pentru Andreeush):

Am inteles metafora las ca o sa incerc