| Uncopilmaicuprobleme a întrebat:

Acum de 2-3 zile am crush pe o fata și am decis să-i zic. Din păcate mi-a zis că nu vrea relație momentan. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Da, am trecut prin asta. E nasol, frate, dar n-ai ce să-i faci. Pentru că, pur și simplu, nu poți să obligi omul să te iubească. Însă, văd că ai spus că te place, dar nu vrea o relație momentan. Ei bine, asta poate însemna multe lucruri. Dar, dacă o iubești, atunci acordă-i timpul acesta și, să dea Dumnezeu, poate că fata o să dorească o relație cu tine.

| Uncopilmaicuprobleme explică (pentru IgnatVictor):

De-aia exista prieteni cu beneficii, just jk. Aștept să văd

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-i respecți decizia și să n-o forțezi.

| Michaeel a răspuns:

Ce sa faci? Nu o poti forta sa fie cu tine daca ea nu vrea relatie.Accepti si iti vezi de viata.

| Uncopilmaicuprobleme explică (pentru Michaeel):

Am uitat sa precizez că și ea mă place dar nu vrea "momentan"

| Michaeel a răspuns (pentru Uncopilmaicuprobleme):

Momentan sau nu, daca nu vrea relatie nu ai cum sa o fortezi, fii si tu baiat bun si intelegator si ofera-i timp, unele vor sa o ia mai usor cu relatile.

| Anonima163333 a răspuns:

Sa o lasi in pace, eventual va vrea mai tarziu! De ce nu vrea relatie acum?

Ai zis ca ai crush pe acea fata de cateva zile, deci nici tu nu simti foarte mult pentru ea.
Fii mereu politicos cu ea si aranjeaza-te cand te vezi cu ea.
Fa-ti freza! Pe fete le intereseaza mult aceasta.
Succes!

| Marioanozoro a răspuns:

Insista fetelor le plac sa vada ca esti insistent dar trebuie sa o cunosti mai intai