| rocker98 a întrebat:

Acum o 2 zile am facut un pariu cu un coleg de clasa iar pariul fiind: cine face mai multi muschi intr-o luna.Eu am ales calea naturala (sala...) iar el mai ia si proteie speciala pentru muschi.Si vreau sa stiu cum pot sa-mi lucrez muschii (biceps, triceps, patratele) mai bine ca el astfel sa-i arat ca nu e tocmai cel mai bine sa foloseasca "steroizi" aia. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| JulieR a răspuns:

Pai exact cum ai zis tu sala te ajuta in toate. Daca alergi pe banda iti lucreaza mai multe parti ale corpului. Abdomenul se lucreaza facand abdomene. Incearca sa faci cat ede multe poti si asa il vei intrece pe colegul tau si in viitor cand o sa ramana cu pielea lasata de la vitaminele pentru muschi si o sa arate ca unu de 80 de ani sa vezi ce gelos o sa fie pe tine. :* Bafta.

2 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Sa faci cat mai multe tipuri de exercitii!
Sa tii minte sa faci incalzire inainte de exercitii, sa te hidratezi corect!
Sa faci exercitiile pe categorii!
Verifica http://www.youtube.com/user/scooby1961
are foarte multe chestii care cred ca te vor ajuta!

| TMNT2013 a răspuns:

Eu zic sa faci:tractiuni, flotari, gantere...