| anonim_4396 a întrebat:

ajutatima, Mie imi place de o fata, invata intro scoala cu mine, este cu o clasa mai mare decit mine dar eu is mai mare decit ea, nustiu cum sa iau legatura cu ea, si am numa Facebook al ei, ajutatima

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Faza cu fata am crezut-o. in sens ca vrei sa incepi ceva cu ea. dar ce nu cred e ca tu esti la scoala. te pot intreba si in ce clasa esti?

| ViktorVictor a răspuns (pentru DNSK):

7, este normal big grin

| DNSK a răspuns (pentru ViktorVictor):

Normal ce?

| neutrino a răspuns:

Ea stie ca tu existi? Daca da, poate o inviti la un suc.

| ViktorVictor a răspuns (pentru neutrino):

Stiewinking O sa incerc :3, Ms de sfat

| ViatacuLouie a răspuns:

Baga-te in seama cu ea, dar sa nu vorbesti asa cum ai vorbit aici, adica precum un anlfabet, scrie-i ceva pe Facebook.

| ViktorVictor a răspuns (pentru ViatacuLouie):

Eu sunt moldovan este tot normal happy

| DaRyuSN a răspuns:

In primul rand invata un pic de limba romana pentru ca daca vorbesti asa cum scrii nu ai prea mari sanse. Daca ai fb-ul ei da-i si tu like la cateva poze, o mai ciupesti, vezi si tu poate se baga ea in seama cu tine, daca nu intri in vorba cu ea pe chat.

| ViktorVictor a răspuns (pentru DaRyuSN):

Eu sunt moldovan, este tot normal happy

| Ternos a răspuns:

În primul rând este important să poţi să o întâlneşti în real. Dacă este din Barcelona las-o baltă. În al doilea rând, dacă vede fata aia cum scrii o să se sperie. Câţi ani ai? Dacă nu ai cel puţin 16 ani, vezi-ţi de teme.Baftă.

| Răducu2000 a răspuns:

Incearca cu o duma de agatat daca e o fire interactiva si vesela, precum: Tatal tau e hot, pentru ca a furat 2 stele si le-a pus in ochii tai frumosi... Cauta si tu pe you tube dume