| AditaaF a întrebat:

Am 13 ani,1, 70m si 60kg sunt cam grăsuţ. Ceilalţi colegi ai mei sunt mai dezvoltaţi ca mine. Pot să spun ca ei au si mai mulţi muschi ca mine. Trebuie să mă apuc de ceva ca să mă dezvolt si eu mai mult? Sau o sa cresc si o să mă dezvolt?
Fundiţa.

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Recomand sportul este cel mai bunwinking Nu sala ci alergari si exercitii normale facute seara si dimineata. Stai calm nu esti grasut. Esti pefect pentru ca greutatea trebuie sa fie cu 10 mai mica decat inaltimea. De ex : ai 1, 60m greutatea ta trebuie sa fie de 50 kg. Deci esti perfect. Pentru a te dezvolta mai bine fa sportwinking si nu ii baga in seama frumusetea este trecatoare si are pete, doar inteligenta rezista ani si aniwinking

| AditaaF explică (pentru Ezeru):

Apropo ştii vreo ceva de coşuri? sad Sunt plin. Când dispar? Trebuie să mă dau cu o cremă ceva?

| Ezeru a răspuns (pentru AditaaF):

Du-te la farmacie si cere Gerovital Plant pentru acnee. Costa in jur de 15 lei.winking

| AditaaF explică (pentru Ezeru):

Mersi.

4 răspunsuri:
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Esti inca micut.Te vei dezvolta mai tarziu.Pentru un trup armonios poti sa faci sport(nu sa mori in sala de sport).De exemplu poti sa alergi sau poti sa practici orice sport iti face placere.Bafta!