| Sebastian98qw9 a întrebat:

am 15 ani, 69kg si 1, 76 m inaltime, as vrea sa-mi dati exercitii pentru abdomen dar si anumite diete care sa le tin, am facut sala 4 luni iar acum fac acasa cu haltere de 7-8 kg intr-o mana, iar abdomene fac peste 120 Dati-mi mai multe exercitii pentru abdomen FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| Dragos809 a răspuns:

Incearca sa faci exercitii cu haltere de 10-15-20 intr-o mana si sa mai variezi exercitiile.Degeaba faci 120 abdomene cu antrenament. Incearca sa variezi exercitiile.Gasesti aici mai multe exercitii
http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ
Mai poti incerca si cu alergat (10/12 ture de stadion pe zi fara oprire) sau prin practicarea unor sporturi care necesita efort fizic...ex:box, fotbal, etc

Sper ca te-am ajutat :P