| ioneldan a întrebat:

am 15 ani(implinesc 16 in decembrie) si am 1.76 m. am crescut in 6 luni 2 cm cea ce nu cred ca este chiar asa de normal din cauza ca am un prieten care a crescut in 2 - 3 luni 4-5 cm de la 1.73-1.74 la 1.78m si este mai mic anul acesta implineste 15. daca tata are 1.80 m si mama 1.62 exista posibilitatea sa mi se incheie cresterea mai devreme decat ceilalti? sunt mic, mediu sau inalt pentru varsta mea? funda!

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Este bine. Pana la 20 de ani, ai tot timpul sa cresti si sa te dezvolti.