| abdulahmad177 a întrebat:

am 15 ani si 5 luni am inaltimea 1.69/1.70,tata are 1, 76/1, 77 mama 1.59/1.60 si fratele ce e cu un an mai mare are 1.76 eu imblu la sala de 3luni si jumate fac mult stretching aproape zilnic consum multe lactate si beau niste asa zice pastile omega 3 6 9 credeti ca mai am sanse sa cresc pina la 1.84 cel mult?, si aici pot sa mai adaug ca fac zilnic cate 20-30 de sarituri

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti inca mic vei creste pana la 20 de ani ai sanse cam de 80%

| abdulahmad177 explică (pentru RAY):

Sunt dezvoltat, adica am par in mai multe zone ale corpului, de asta si am ridicat intrebarea

| RAY a răspuns (pentru abdulahmad177):

Vezi ca la fete nu le place parul pe piept sa stii

| abdulahmad177 explică (pentru RAY):

E destul de moale, si nu e des big grin