| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si fumez de 3 ani dar as vrea sa ma las de fumat cat mai repede. Daca aveti solutii va rog spuneti-mi-le si mie. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mergi la farmacie si o sa te indrume cei de acolo. Poti incerca si la un psiholog dupa.
Vezi si:
https://www.unsmokeyourworld.com/ro/cum-sa-scapi-de-fum.html

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu mai cumpăra țigări și cu voință o să reușești.

| Werrich a răspuns:

Salut, ai încercat cu Nicorette plasture / guma de mestecat / spray de gură cu aroma de nicotina?

| 120bulevard a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=OFQ6YoDAoeY

Daca vrei sa ajungi asa, tine-o tot asa

| Whitesnake99 a răspuns:

E simplu, cauta niste poze cu oameni care au fumat 30 de ani si vezi daca ti-ar placea sa nu mai ai dinti, par in cap si sa-ti arate pielea fetei ca aia de pe un fund batran. Si dupa vezi care sunt costurile pentru operatii ca da scapi de toate cele de mai sus. Daca asta nu te face sa-ti arunci pachetul si bricheta la gunoi, nu stiu ce altceva o sa reuseasca.