| popmirgea1999 a întrebat:

Cum sa scap de grasimea abdominala? sunt cam grasut si noa... sport fac in fiecare zi cate 2-3 ore de fotbal si noa...

8 răspunsuri:
| Mihaii24 a răspuns:

"fotbalul" nu cred ca te ajuta sa slabesti.winking Nici nu cred ca se poate numi sport da ma rog...fa si tu abdomene in fiecare seara...cate 30

| RenzoRomano a răspuns:

Siii. noaa in pllm k esti gras

| RenzoRomano a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Ce nume de vita nobila ai. de unde l'ai copiat? laughing

| Misu1997 a răspuns:

Si eu eram in aceeasi chestie, prin abdomene nu slabesti, cel mai repede, la burta, slabesti prin alergat, dar incontinuu 1-2 km... Dar cel mai important, tine regim noa...rolling on the floor)))))))

| Petrica_Radu_1974 a răspuns:

Dacă pe sub stratul de grăsime de pe burtă muşchii abdominali sunt în stare normală (nu sunt lăsaţi), atunci prin exerciţii de tip cardio aerobic înspre anaerobic practicate de cel puţin 3 ori pe săptămână. Dacă şi muşchii sunt lăsaţi atunci... e altă poveste...

| Hash001 a răspuns (pentru Petrica_Radu_1974):

Nu cred ca un pusti de 12 ani are muschii lasati hai sa fim seriosi laughing)