| Sociopatul a întrebat:

am 17 ani si am doar 1.70 cm. Credeti ca ma vor respinge fetele daca am muschi avand inaltimea mea oribila?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa nu fii respins, cauta-ti fete doar mai mici decat tine, de statura ma refer, nu varsta!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Inaltimea ta e perfect normala, majoritatea fetelor sunt mai scunde decat tine, gasesti destule chiar in jur de 1.60, daca toate te resping ai alta problema, nu inaltimea.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Te vor respinge din alte motive, poate conceptii habauce.

| Sociopatul explică (pentru m1dn1gh7):

Eu zic ca tu esti mai habauc ca mine ca iti faci timp pe internet sa ma jignesti

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru Sociopatul):

Mi-a luat 2 minute, n-am pierdut mult timp. Serios vorbind, o inaltime de 1.70 nu e deloc dezamagitoare, cred ca ar trebui sa te axezi pe alte lucruri cand cuceresti o fata.

| Sociopatul explică (pentru m1dn1gh7):

Bine macar ca ma ajuta fata

| Lzehxo a răspuns:

Alege fete de o statura mai mica. In rest inaltimea ta chiar e buna. Eu am prieteni cu inaltimea de 1.60, 1.55... deci esti ok, nu te axa foarte mult sa ai multi muschi, daca ai muschi la maini si abdomenul facut, mentine-te si incearca-ti norocul cu mai multe fete. Bafta!