| andrianho a întrebat:

am 17 ani si m-am apucat de sala si as dori sa iau niste,, creatina " ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| steffyboy a răspuns:

Iai putea sa iti iei, destul de buna, ai vazut ca te unfli dupa ce bagi sala...Creatina iti pastreaza apa in corp si ramai cum vi de la sala

2 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Sall si eu fac sala de cateva luni si cineva mi-a recomandat sa nu iau creatina si alte substante numai proteine sau sta trag natural...sau sa mananc carne macra sau de vitel ca sa cresc in inaltime... daca iei creatina iti cresc muschii dar dupa ce te lasi de sala se lasa pielea pe tine de aceea nu e indicat bafta cum crezi oricum e cam scumpa cea de calitate nu orice kitsch

| xTH a răspuns:

Eu as zice o luna doua sa tragi livehappy si dupa aceea e buna creatina, dar combinata cu o proteina buna