| anonimul0724 a întrebat:

am 85 kg si vreau sa ajung la 80 kg, faza e că mi-am achiziționat zilele astea 3 perechi de blugi noi, ei vin ok pe mine, chiar ficsi. Daca ajung la 80 kg credeti ca vor rămâne largi de mine? Dau funda pentru un raspuns decent (sunt baiat). Gen o sa slăbesc mult la picioare?
Dau funda pentru un raspuns decent (sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| EGGc a răspuns:

5 kg fac diferenta pe haine doar daca ai mai slăbit înainte un număr de kg, sunt oamenii pentru care in nici 10 kg nu se face diferenta. Totusi pentru 5 kg te poti astepta la -1 maxim -2 cm (Nu dai jos doar din șolduri dau doar din picioare, fiecare parte a ta va slăbi câteva grame). Maxim vei strânge cureaua dar cred ca pantalonii iti vor sta super in continuare, baftă cu slăbit!

| anonimul0724 explică (pentru EGGc):

Faza e că am mai dus blugii mei preferați la croitor, i mai pot duce odata la stramtat?

| EGGc a răspuns (pentru anonimul0724):

Poti oricand, croitorul doar taie materialul in plus si ii coase la loc