| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Am doi colegi la scoala in clasa cu mine.Au in cap numai bataie.Ma jignesc, eu cu un baiat la gluma si vin ei"ba tu te-ai luat de..."si pac o imbranciala. Daca dau si eu intr- unul pac vine celalalt.Ce sa fac? Am uitat sa precizez ca fumeaza

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Nu aveti diriginte/diriginta? Vorbeste cu el/ea in particular despre problema asta.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Kanpeki):

Nu e asta dar mereu fac asa, peste tot.Eu as putea sa ii bat pe amandoi sa le sara capacele dar nu stiu ce se va intampla dupa

| Kanpeki a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Te temi ca vor chema pe altcineva sa te bata sau ca vei fi exmatriculat? Oricum, eu zis sa-i mai suporti unpic. Stai si tu pe langa prieteni de-a tai si incearca sa-i eviti.