| IoanaIonuca a întrebat:

Prietenul meu cel mai bun m-a chemat ca si partenera la majorat la un fost coleg de-al nostru, noi fiind fosti colegi. ( + Cel la care ii va fi majoratul nu m-a chemat.) Acolo va fi si baiatul de care-mi place, care este coleg de clasa de-al meu laughing Si nu stiu ce sa fac, daca sa ma duc sau nu. Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Du-te!

| vioricavio a răspuns:

Depinde cu ce te a lovit si cat de puternica a fost lovitura. Daca ai dureri de cap eu te sfatuiesc sa mergi la un consult pentru orice eventualitate.

| IoanaIonuca explică (pentru vioricavio):

N-ai gresit intrebarea?