| mihai4000 a întrebat:

am invitat o fata pe care nu o stiam deloc la un suc iar acum as vrea sa ma vad cu ea sa ne plimbam si sa incerc sa o conving sa-mi dea o sansa sa fie cu mine credeti ca ar trebui sa-i ofer la aceasta intalnire niste flori? planul meu este cam asa: ne plimbam(fara a ne tine de mana)pana cand o sa gasim o banca libera unde am s-o intreb daca atr vrea sa fim mai mult decat prietenidupa care daca zice da eu sa o sarut. credeti ca ar fi bine asa?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii tu ca e o vb care zice ca socoteala de acasa nu se poriveste cu cea din targ. Asa ca nu e cazul ca iti faci planuri pana la punct si virgula, vezi si tu in fucntie de situatie, adapteaza te

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic? Daca ea nu simte acelasi lucru pentru tine, nu are rost sa insisti prea tare, pentru ca s-ar putea sa o plictisesti, poate chiar sa o enervezi si sa o pierzi de tot. Mai bine lasa timpul sa decida ce este mai corect de facut, pentru ca timpul intotdeauna este cel mai bun aliat al nostru.
Sper ca te-am ajutat!
O zi frumoasa iti doresc!