| irinuta1113 a întrebat:

am media 8.14 in clasa a 9, este o medie buna?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pai e ceva, sa fim seriosi, clasa a 9 a, nu e usoara, e grea, si asa bacul face 80% din medie pentru facultate, tu pregateste-te de bac de pe acum, asta e important, ala e scopul bacul

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti deasupra multora, eu spun ca este o medie foarte buna, in ce clasa esti?

| irinuta1113 explică (pentru RAY):

Da eu ma aflu pe locul 5, din 26 de elevi, sunt clasa a 9.

| RAY a răspuns (pentru irinuta1113):

Pai e ceva, sa fim seriosi, clasa a 9 a, nu e usoara, e grea, si asa bacul face 80% din medie pentru facultate, tu pregateste-te de bac de pe acum, asta e important, ala e scopul bacul

| Violleta2022 a răspuns:

Este o medie mediocra, de mijloc, nici buna si nici rea, pentru un copil fara ambitii, care va ajunge muncitor probabil.

| irinuta1113 explică (pentru Violleta2022):

Sigur nu ai probleme psihice? bine, ca esti tu desteapta, eu sunt foarte impacata de notele mele si stiu ca am cunostinte, muncesc mult pentru nota de 8, te rog frumos sa incetezi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru irinuta1113):

Probabil ca atat te duce minte, daca pentru tine 8 este nota suprema si doar atat poti.
Nu-i nimic, cineva trebuie sa ajunga si muncitor, nu musai cu scoli superioare si prin birouri.
Ce ma surpinde este ca, acum 2 saptamani aveai 7.80, iar azi ai ajuns la 8.14. Deci stai prost rau cu memoria, daca nu-ti aduci aminte ce minti de la o zi la alta.

Uite aici:
"în 28 Noiembrie | irinuta1113 a întrebat:
Salut media 7, 80 este buna pentru clasa a 8 sau a 10? dau funda"

Probabil ca o sa ajungi foarte departe cu minciuna, dua cat de devreme ai inceput sa o practici.

| irinuta1113 explică (pentru Violleta2022):

Mai omule, eu am spus ca am media 7.80 pentru ca inca nu stiam, azi mi-a scos media. Inca nu stiam cu certitudine care este media mea, eu sunt sigura ca voi munci mai mult semestrul doi si voi ajunge la 8, 50-9.00,nu ma ataca te rog frumos.

| irinuta1113 explică (pentru Violleta2022):

Tu vezi cate greseli gramaticale faci?

| Violleta2022 a răspuns (pentru irinuta1113):

Minte de copil prostut ce esti!
Cand te da omul de gol cu minciunile, rascolesti in rahat ca sa te afunzi mai rau, asa-i?
Pacat ca nu te prea ajuta capusorul ala dragalas!

Un sfat de la o femeie trecuta prin viata:
Tine gura inchisa, daca nu esti capabila sa scoti ceva inteligent pe ea!

Răspuns utilizator avertizat
| Inceputul a răspuns:

Este acceptabil, incearca sa inveti mai mult si vei avea si rezultate mai bune.

| irinuta1113 explică:

Tu chiar ai probleme psihice, esti una dintre cele mai odioase persoane cu care eu am comunicat vreodata.Imi pare foarte rau ca exista pe pamantul asta atata rautate.

| Gabris77 a răspuns:

Din punctul meu de vedere da este o medie bună atâta timp cât muncești în continuare. Pune ți ambiția și încearca de la an la an sa urci cât mai sus ca se poate