| Andrei_Adela_1996 a întrebat:

Am nevoie de ajutor
Acum o săptămână,tata m-a pus să mă despart de iubitul meu,deoarece plângeam non stop de dorul lui.
După ce ne-am despărțit,plangeam si mai tare. Tata,cand m-a văzut în ce hal eram, m-a lăsat să ne împăcăm
După 1 zi după ce ne-am despărțit,l-am rugat să ne împăcăm,ca ii promit că nu îl voi mai răni, dar acesta refuză.
L-am rugat timp de 2 zile,până când am renunțat.
După ce am renunțat,el mi-a spus că din cauza ca l-am înnebunit, nu vrea să ne mai împăcăm în veci.
Nu mai stiu ce sa fac. Nu mă pot opri din plâns.

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Daca il iubesti incearca sa ii dovedesti asta prin orice si continua sa ii arati asta.Dar daca nu accepta chiar deloc trebuie din pacate sa renunti.Dar daca nu renunti la el si ii explici de ce v-ati despartit atunci, probabil va intelege

| Andrei_Adela_1996 explică (pentru Jouliete):

Oricum
L-am lăsat puțin, si ne-am împăcat

| Jouliete a răspuns (pentru Andrei_Adela_1996):

Bravo!

7 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Păi aşa îţi trebuie, foarte bine ca nu mai vrea, cum să te desparţi de om pentru că ţi-e dor de el? N-aveţi toate ţiglele pe casă nici tu nici tatăl tău. Câţi ani ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si pe noi ne ai innebunit numai cu rezumatul povestii

| vocea a răspuns:

Esti frumusica, nu trebuie sa planci pana la 20 de ani m-ai schmbi o gramada, doar nu te gandeai ca o sa fii toata viata cu el, e simplu daca va iubeati nu va desparteati niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un doctor ceva si incearca sa rezolvi problema asta. Daca de acum bocesti de la orice, peste 10 15 ani cand dai de probleme adevarate iti tai venele, ce faci? Ce oameni.

| bobbyG a răspuns:

Ooo doamne, pentru asta plangi? laughing). Oamenii ce nu au ce manca sau fara casa ce sa mai zica? Copila, baga-ti mintile in cap si treci mai departe, daca dai prea mta atentie unui baiat i se urca la cap si nu o sa te mai vrea. Nu stiu cati ani ai dar atata timp cat plangi dupa un baiat ce a fost de acord din prima cu despartirea esti o copila!