| DjJohnKoKosH a întrebat:

Am nevoie de un sfat.Stau cu o fata de ceva timp, dar fara ca parintii ei sa stie.Si acum cand i-a spus lui maicasa ea ii spune ca sa puna mana pe carte si sa lase baietii. Fata are 15 ani.A incercat sa ii explice ca scoala e scoala si relatia e relatie dar tot nu vrea sa o lase...Ce as putea sa fac? O iubesc cu adevarat pe fata asta.Cine cunoaste adevaratul sentiment de iubire ma intelege.Am nevoie de un sfat.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| S0XoSoxo a răspuns:

Parerea mea. Lupta si nu te lasa cu 1 cu 2. si eu am trecut prin asta dar 1 ce o sa ramai cu ea mama ei o sa se obisnuiasca cu ideea, asa ca nu te lasa iubirea e un scut.

| DjJohnKoKosH explică (pentru S0XoSoxo):

Exact! happy mersi mult!

3 răspunsuri:
| Oxy_Oxy_1976 a răspuns:

Eu te inteleg dar totusi....intri la corupere de minori...treaba ta, una e a sta cu ea si alta doar de a vorbi cu ea.

| DjJohnKoKosH explică (pentru Oxy_Oxy_1976):

Serios?! raised eyebrows intru la corupere de minori? o fata la 15 ani ti se pare prea mica sa aiba o relatie? Si eu stau cu ea adica vorbim zilnic ne vedem cand avem ocazia...mai rar ce e drept dar ne vedem. Ceea ce e destul de greu pentru ca ea e din alta localitate si vine sa ne vedem odata pe saptamana sau la doua saptamani...si eu ma duc pe la ea doar in weekend sa ne vedem pentru ca doar atunci o lasa sa iasa pe afara. Orice ar fi noi nu o sa renuntam unul la altul si o sa avem rabdare si incredere ca lucrurile or sa se rezolve dar am incercat sa gasesc un sfat care m-ar fi putut ajuta.