| Dumi8 a întrebat:

Am o colega in clasa pe care o plac mult. Dar am avut si o "relatie" anterioara si cred ca fata pe care o plac crede ca inca o plac pe cealalta. Stiu ca fata actuala ma place cat de cat pentru ca rade la unele glume proaste pe care le fac laughing), se roseste cand ne intalnim pe strada si cate de-astea. Cum pot sa fac sa o cuceresc de tot?
P.S.: Sunt cam timid in fata ei si ma tem sa nu fac vreo prostie

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ii spui glume si bancuri si mai proaste, si astfel te va aprecia si mai tare, mai la adevarata ta valoare. laughing

| neutrino a răspuns:

Ea rade de tine, nu cu tine, dar totusi ai putea sa o inviti la un banal suc.

| SkyPilot a răspuns:

Vorbeste mai mult cu ea, propune-i sa o conduci acasa, ofera-i cate o floare, fa-i complimente (discrete si nu o bombardezi). Asa va sti ca o placi pe ea.