| Anonymus2804 a întrebat:

Am o curiozitate. Astăzi,la ora de civică, la care toata lumea face ce vrea, (când colegul meu de banca a chiulit happy ) s-a așezat o fată în banca mea fără niciun motiv... După ce m-am plimbat prin clasă nedumerit, m-am așezat și a început să mă intrebe ce fac și chestii de genul.De obicei nu prea comunicam, deci ce ar putea însemna?

1 răspuns:
| Sava_Vlad_1997 a răspuns:

Depinde...eu mai am colege care se plictisesc si vorbesc chiar si cu cei mai prosti copii. Asta este in cazul meu, daca chiar iti place de ea incearca-ti norocul, nu ai ce pierde. happy