| Sniperw0w a întrebat:

Am o intrebare care a fost cel mai ciudat cosmar care l-ati avut?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Azi-noapte pe la 4:35 m-am trezit brusc, ca visam stresat cum imi spalam masina, si eram foarte concentrat sa nu ratez jegul de pe jante si de data asta.
De obicei mi se intampla asta cand am dormit prea mult, dar azi-noapte nu era cazul. La 6 m-am trezit ca sa ma pregatesc de servici sad

| OldSoul a răspuns:

Ca alunec pe gheata, cad pe spate si de aici nu mai stiu ca in acel moment ma trezeam, dar imprejurarile in care se intampla asta ma face sa banuiesc ca in continuare ma loveam cu capul de beton si... #RIP

Si e cu atat mai ciudat ca respectivul vis l-am avut de mai multe ori in copilarie.

Si mai era unul cum ca mergeam pe strada, si se indrepta spre mine ceva enorm, ce parea sa fie un tank.
De asemenea si asta s-a repetat de mai multe ori in perioada copilariei.

Si... unul mai recent...
Se facea ca eram in jacuzzi cu doua tipe, pregatit de actiune dar nu aveam erectie sad
Asta cred ca e cel mai grav din toate. laughing

| Vanishgold a răspuns:

Că ajunsesem eu și încă câțiva oameni, dar nu arătau deloc a oameni, erau foarte ciudați, sa fim singuri pe planeta. Dispăruse tot, iar noi eram ultimii și fugeam încontinuu să nu fiu prinsă și să fiu mâncată de ceilalți. Totul era groaznic în jur, foarte urât și distrus.
Înainte sa visez asta vorbisem cu niște prieteni despre o apocalipsă care să lase în viață doar câțiva oameni și cred ca de acolo mi s-a tras coșmarul laughing

| BogdanKing27 a răspuns:

Odată am visat să mă fugăresc câinii și n-aveam unde să fug.Am sunat la 112 și nu aveam semnal.Eram încolțit și n-am putut să scap și au sărit toți pe mine și m-au mușcat.Erau foarte mari câinii.Cel mai urât vis, niciun polițai prin preajmă nu era în vis.